עורך דין לענייני אינטרנט, ייעץ ויגן על זכויותיכם מהעתקות

תחום דיני האינטרנט הינו תחום מוגדר ויש בו גבולות ברורים, בשונה  מתחום הקניין הרוחני או מדיני חוזים. תחום זה למעשה, מכסה שטחים נרחבים של חוק הרגולציה. ניתן למצוא נושאים שונים, הקשורים לדיני רשת כגון:

  • קניין רוחני
  • זכויות יוצרים
  • חופש הביטוח
  • חוק הגנת הפרטיות
  • לשון הרע
  • סימני מסחר

ההתפתחות המהירה של האינטרנט, הגיעה  בישראל למצב, של התדיינות הולכת וגוברת בדיני עבירות אינטרנט. המחוקק בישראל, אינו עומד בקצב המהיר של הסוגיות המשפטיות בעקבות התפתחות האינטרנט עד לתחומי המסחר והחיים הפרטיים של כולנו. כאשר צצה בעיה בתחום, מומלץ לפנות אל עורך דין לענייני אינטרנט, כך שתוכלו למצוא פתרון אם אתם נתבעים או שאתם הם אלה המעוניינים לתבוע.

תחום זה הינו מוכר בשנים האחרונות ואף נפוץ, כך שניתן היום בקלות למצוא עורך דין לדיני אינטרנט, שיש לו שנים רבות של ניסיון ומוניטין.

האם זכויות יוצרים באתר קשורים לנושאים שמטפל בהם עורך דין לענייני אינטרנט?

זכויות יוצרים ברשת, הינו עולם ומלואו ולכן, מדובר בתחום שהוא די רחב בתחום דיני האינטרנט. ממש כמו כתבה בעיתונות, כל פרסום, העתקה  של התוכן או שכפולו, אסורים לפרסום ללא הוראתו המפורשת של בעל זכות היוצרים.  עיסוק בענף זה  והתחום המשפטי הנוגע  לכך, דורש מיומנות וידע וכן, יצירתיות משפטית, כך שבידי עורך דין זכויות יוצרים, לעמוד בקצב המהיר של התקדמות הטכנולוגיה, הפסיקה או החקיקה בתחומים הרלבנטיים לנושא  זה.

ישנם עורכי דין כגון עורך דין קניין רוחני שבקיאים בתחומים אלה, היות והם כוללים סוגיות שונות של הפרת זכויות יוצרים. גם בתחום זכויות היוצרים וסימני המסחר ברשת, ישנה חשיבות רבה להבנת עוה"ד בכל עולם האינטרנט.קחו לדוגמא חברה המפעילה קמפיין אגרסיבי לקידום בכדי שימוקם טוב בדפי החיפוש הראשונים בגוגל. עוה"ד יהיה חייב להכיר את השימוש ב: META TAGS{תגי מתא} בכדי שיוכל להזהיר את לקוחותיו כי השימוש בסימן המסחרי, או בזכויות היוצרים של אחד ממתחריו, עשוי להוות תביעה.

עורכי דין בתחום דיני הקניין והאינטרנט העוסקים גם בגישור

למרות שהתחום המשפטי בנושא האינטרנט עדיין  בחיתוליו, ניתן למצוא קשר הדוק בין דיני המשפט המסחרי לדיני אינטרנט ולאחרונה אף נכתב ספר על כך. לא אחת חברות הי טק נמצאות במחלוקות משפטיות בדין שימוש בתוכנות שהומצאו על ידם שלא כדין. מקרים אלה הם רבים ותיקים רבים בנושא, נערמים מדי יום בבתי המשפט  ברחבי הארץ. ההמלצה  של עורך דין לענייני אינטרנט, תהיה על פי רוב להגיע לגישור ולפתור את המחלוקת על הצד הטוב ביותר.

גם תחום הוצאת דיבה אן השמצת חברת מתחרות קשורות לתחום האינטרנט ואנו עדים גם בעיתונים לכתבות רבות בנושא. לרוב, מגשר שרצוי כי יהיה גם עורך דין, יכוון את הצדדים בעת גישור במשפט מסחרי, מה  שלבטח יהיה עדיף על דיונים מתישים בבתי המשפט, כאשר השופטים אינם רואים את טובת הצדדים, כי אם מנסים לסלק כמה שיותר תיקים משולחנם  בשל העומס הרב בהם. דבר זה, גורם להפסד והתשה של שני הצדדים ולכן, רבים נוטים להגיע דווקא להליך גישור.

בחירת עורך דין מבריק המתמחה בגישור תביא את הצדדים לפתרון משביע רצון

המסקנה כאן היא ברורה- רק עורך דין לגישור, יוכל להביא פתרון משביע רצון עבור שני הצדדים או יותר, הנמצאים במחלוקת לגבי סימנים מסחריים, פטנטים שנלקחו מהם שלא כחוק, או זכויות יוצרים. הבחירה של עו"ד המתמחה  בדיני הקניין הרוחני על כל סוגיהם וכן, עוה"ד שהוא מגשר יגדיל את הסיכויים לפתרון הולם.

עו"ד אורלי ספיר סחייק, הינה עוה"ד המובילה בתחומה ובקיאה בכל דיני הקניין הרוחני, זכויות יוצרים, משפט מסחרי, דיני חוזים, נדל"ן והיא אף מגשרת ונוטריונית. הניסיון של  עשרות שנים שצברה עוה"ד, הצלחה בגישור וייצוג בבתי המשפט,  גרם לעוה"ד סחייק למוניטין רב. בין השאר, עוה"ד סחייק היא אף עורך דין סימני מסחר ומסייעת בתחום זה  לאנשים שמתחריהם הפרו את זכויות היוצרים על סימן מסחרי רשום מזה שנים. בפגישת הייעוץ שלכם במשרדה של אורלי, תמצאו אוזן קשבת, ייעוץ מקצועי ואסטרטגיות מבריקות שתוכלנה להוביל אתכם לניצחון מוחץ.

Open chat
היי, זאת אורלי, כיצד אוכל לעזור?
דילוג לתוכן